Aukro.cz


ZVYSENI NAVSTEVNOSTI VASICH STRANEK ...


Autosurf
Reklamní systémy ○  ZPĚT na hlavní stranu

AUTOSURF

POPIS (viz odkazy níže)

- kliknete na banner, pote na SIGN UP (registrace), vyplňte údaje, na email vám přijde potvrzovací email. Potom se přihlásíte kliknutím na LOGIN (přihlášení) a odkazem (Surfbar, Viewbar-Link, ...) otevřete okno, kde se na nějakou dobu (8-30s) otvírají různé stránky (stačí to nechat běžet). Za to dostáváte body a tyto můžete proměnit za to, že někdo shlédne vaše stránky. Na počtu shlédnutí vašich stránek závisí jejich umístění na výpisu ve vyhledávači při hledání. Čím více návštěv, tím je vaše stránka blíže k začátku výpisu. Kredity se dají i prodávat (cca 0,0007$ za 1kredit).
Odkaz na svoji stránku přidáte po přihlášení tak, že na hlavní stránce (po úspěšném LOGIN) kliknete na SITE ADMINISTRATION, potom na další stránce ENTER URL a zadáte vaši www adresu. Potom se musíte vrátit zpět a stránku aktivovat (ACTIVATE).  A je hotovo :-)

Odkazy na AUTOSURFY  - české i zahraniční


REKLAMNÍ SYSTÉMY


LIŠTA.CZ - umístíte si do vrchní části vaší stránky lištu a vyděláváte bodíky za zobrazení, ty potom můžete proměnit za to, že někdo shlédne vaše stránky přes podobnou lištu na jiných stránkách. REGISTRACE ZDARMA přes BANNER. Jako dárek získá nově registrovaný 7500 kreditů (tedy 7500x zobrazení vaší stránky) - pokud se zaregistruje přes referenta - viz baner níže.

Lišta.cz: Registrací přes teno reklamní banner získáte 7.500 kreditů.

VRS.CZ - reklamní výměnný systém banner / text / lišta... Aukro.cz


Zpět na hlavní stranu

Čítadla:

TOP.ER.CZ - český toplist přístupů

TOPlist