IKARIAM


Registrace možná zatím přes tento odkaz: http://ikariam.cz/register.php

 

Žijte v antickém světě!

Zpět na hlavní stranu
 

Šumění moře, nádherné písčité pláže a letní slunce! Na malém ostrůvku někde ve Středomoří se začíná pozvedat starodávná civilizace. Éra objevů a bohatství začíná právě nyní, pod tvým velením. Vítej ve světě Ikariamu.

 

Ikariam je online hrou, kterou můžete hrát za pomocí vašeho webového prohlížeče. Každý ostrovní národ, se kterým se setkáte je kontrolován jiným hráčem. Neexistují žádní počítačem ovládaní nepřátelé. Hra sama o sobě probíhá kontinuálně, což značí, že i když ukončíte práci s prohlížečem, hra pokračuje dále. Vaši vědci se stále pídí po nových objevech a vaši dělníci stále získávají suroviny.

K použití budovy na ni stačí kliknout přímo v městské mapě. Budova může rovněž expandovat. Hlavním pravidlem zůstává, že čím větší úroveň expanze budovy, tím efektivnější se budova stává. Ve chvíli, kdy postavíte Akademii, můžete rekrutovat z vašich občanů vědce. Ve chvíli, kdy vlastníte přístav, je možné budovat obchodní flotilu pro obchod s ostatními hráči. Lodě můžete nakupovat přímo v přístavu. Potřebujete Kasárny pro trénování vojáků a loděnici pro výrobu válečných lodí. Vojáci umístění ve městě jej automaticky brání v případě útoku.

 
     
     

 


TOPlist